Krásné vánoční svátky úterý, prosince 24, 2013 Přeji Vám krásné vánoční svátky prožité v pohodě a se všemi, které máte rádi. Jitka Komentáře Ajka24. prosince 2013 v 13:55Pěkné svátky Jiruš:-)AjkaOdpovědětVymazatOdpovědiOdpovědětHelena Davidová24. prosince 2013 v 14:37Krásné Vánoce tobě i celé rodině Jituško! HelenaOdpovědětVymazatOdpovědiOdpovědětLezarts24. prosince 2013 v 15:14Přeji ti a celé tvojí rodině Vánoce tak krásné, jako tvoje výšivky:-)!!!A pod stromečkem spousty balíčků se zdravím a zabalených s láskou:-DRenataOdpovědětVymazatOdpovědiOdpovědětUnknown24. prosince 2013 v 15:56Jituško, krásné, kouzelné a štědré Vánoce přeji,MarcelaOdpovědětVymazatOdpovědiOdpovědětJana24. prosince 2013 v 16:34Jituš, krásne Vianoce....Pá JanaOdpovědětVymazatOdpovědiOdpovědětKaiva L.24. prosince 2013 v 18:08Milá Jituško, krásný Štědrý den. IVAOdpovědětVymazatOdpovědiOdpovědětwege-quilts25. prosince 2013 v 12:10Tobě také hezké VánoceEvaOdpovědětVymazatOdpovědiOdpovědětmokopa1. ledna 2014 v 8:51Jituško,přeji nám všem, abychom rok 2014 prožili s láskou, poctivě, s pokorou a v úctě k sobě i k druhým,potom se radost,štěstí a zdraví dostaví ze srdce MokopaOdpovědětVymazatOdpovědiOdpovědětOkomentovatNačíst další... Okomentovat
Pěkné svátky Jiruš:-)
OdpovědětVymazatAjka
Krásné Vánoce tobě i celé rodině Jituško!
OdpovědětVymazatHelena
Přeji ti a celé tvojí rodině Vánoce tak krásné, jako tvoje výšivky:-)!!!
OdpovědětVymazatA pod stromečkem spousty balíčků se zdravím
a zabalených s láskou:-D
Renata
Jituško, krásné, kouzelné a štědré Vánoce přeji,
OdpovědětVymazatMarcela
Jituš, krásne Vianoce....
OdpovědětVymazatPá Jana
Milá Jituško, krásný Štědrý den.
OdpovědětVymazatIVA
Tobě také hezké Vánoce
OdpovědětVymazatEva
Jituško,přeji nám všem, abychom rok 2014 prožili s láskou, poctivě, s pokorou a v úctě k sobě i k druhým,potom se radost,štěstí a zdraví dostaví ze srdce Mokopa
OdpovědětVymazat